Tyto hodiny jsou věnovány výhradně dospělým klientům s jakýmkoliv omezením. Senzorické, somatické, mentální … postižení. Lekce jsou koncipovány, aby vyhovovaly možnostem, dovednostem a schopnostem jednotlivých osob. Jsou vedeny tak, aby mohli účastníci kurzů plavat v běžných podmínkách vlastních rekondičních pobytů, zájezdů u moře. Naučili se co možná nejlépe se nejen ve vodě samostatně pohybovat, ale i zdolat, zaplavat určitou část bazénu či vzdálenosti.

Pokud je postižení výraznější či kombinované je nutné, aby na jednu osobu byl jeden trenér či asistent. Se vším počítáme. Naši trenéři absolvovali kurzy Halliwickovy metody nebo dalších přístupů pro specifická postižení a jejich možné problémy. Jen je nutné, vědět vždy každou lekci, že daná osoba přijde. Žádáme tedy o spolupráci. Na určitý počet klientů, budou přivoláni další trenéři.

Všichni jsou srdečně vítáni.

Nikdy není pozdě začít!

 

225985-img-he-junquan

     

 

Přihlášení pro r. 2019/20:

Elektronická přihláška je nutností, pro bezchybný zápis do databáze MŠMT, ČUS a přehledy pro MSK odkud čerpáme podporu pro celoroční činnost závodních plavců. Platí to i pro stávající plavce.

 

Tréninky na bazénu na 11. ZŠ:

Po dokončení rekonstrukce na 11. ZŠ budou tréninky v obvyklém čase:

ST   17:00- 17:50 od cca 11/2019

 

Mgr. Iveta Ličmanová – vedoucí sekce

Kontakt: iveta.licmanova@plavanifm.cz, tel. 775 109 075

 

Cena:

09-01/2020: 1 250,-
a
02-06/2020: 1 250,-

nebo
Zlevněná celoroční platba: 2 000,-

 

Účet POFM z.s.: 3641480001/5500, VS – Vaše rodné číslo – do poznámky prosíme napište: odvětví a rok narození
Platbu za I. pololetí proveďte nejpozději do 30. září 2019

 

Akce pro dospěláky plavce, trenéry, rodiče a přátele mokrého sportu:

Ples, grilovačky, podzimní návštěva sklípků na jižní Moravě, pro zájemce sjíždění řek. Pro zapálené plavce závody v plavání masters, xtreme triathlon závodů a jiné… nebráníme se dalším aktivitám. 🙂 Pořádáme besedy s olympioniky, cestovateli, zimními plavci. Pořádáme každoroční závody pro nejmladší plavce a všechny plavce s postižením z celého okresu Frýdku-Místku. Můžete se připojit, zapojit do jakékoliv aktivity… či najít něco nového pro všechny, kteří rádi objevují. Plavání nás spojuje… ať jsme malí, prostorově výraznější, zdatní, či s různým postižením. Neexistují hranice člověčenství… přijďte mezi naše trenéry srdcaře. 😀

Připojte se k nám a žijte! 🙂