Do našeho kroužku mohou přijít všechny děti, kterým bylo již 5 let a chtějí se něco nového naučit!

V kroužku se děti seznamují s vodou, učí se hrou důležité zákonitosti vodního prostředí. Učí se potápět, bublat, foukat do vody. Učí se plavat pod vodou, otrlejší dělat stojky, kotouly a vše potřebné pro další výuku plavce. Od skoků, „bomb“ a „špendlíků“ se plynule přechází k šipkám a formou různých her se nenásilně malí plavci učí sžívat se s tímto krásným sportem.

Nejenže budou Vaše děti brzy šikovné a zdatné, ale také otužilé! Tento sport je jedinečný svým založením. Upevňuje zdraví všech, kteří jej provozují. Děti vedou zkušení trenéři a trenérky, kteří mají letité zkušenosti jak s vodou, tak s dětskou dušičkou. Děti mohou kdykoliv přejít do oddílu, pokud již zvládnou jeden plavecký styl a základní dovednosti správného „vodníka“.

Postupně budeme z těchto dětí vybírat plavce do závodních drah, či kondičních. Nikdo v našich drahách nestojí, při zlepšení, píli, talentu ihned informujeme rodiče a děti se posouvají i během roku. Nejčastěji za počátku plaveckého i školního roku a pak v lednu.

 

Přihlášení pro rok 2019/20:

Letošní rok jsme spustili elektronické přihlášky, které jsou nutností, pro bezchybný zápis do databáze MŠMT, ČUS a přehledy pro MSK odkud čerpáme podporu pro celoroční činnost závodních plavců. Platí to i pro stávající plavce.

Tréninky na bazénu 11. Zš – Sportplex: 

PO 17:30 – 18:15

PO  18:10 – 18:55

ČT  15:00 – 15:50  pro nejmladší děti – ploutvička

ČT  17:30 – 18:15

 

 

Kroužek:

Lesňáková Romana – vedoucí sekce

Kontakt: lesnakova@seznam.cz, tel. 604 127 639 – volejte po 14. hodině

 

Pro plavce platí Pravidla POFM a Kodex sportovců

Cena: 

09-01/2020: 1 900,-
a
02-06/2020: 1 900,-

nebo
Zlevněná celoroční platba: 3 200,-

Slevy sourozenců: 1. dítě – 100%, 2. dítě – 80%, 3. dítě – zdarma

Účet POFM z.s.: 3641480001/5500, VS – rodné číslo dítěte – do poznámky prosíme napište: odvětví a rok narození dítěte
Platbu za I. pololetí proveďte nejpozději do 30. září 2019

 

Akce pro dospěláky plavce, trenéry, rodiče a přátele mokrého sportu:

Ples, grilovačky, podzimní návštěva sklípků na jižní Moravě, pro zájemce sjíždění řek. Pro zapálené plavce závody v plavání masters, xtreme triathlon závodů a jiné… nebráníme se dalším aktivitám. 🙂 Pořádáme besedy s olympioniky, cestovateli, zimními plavci. Pořádáme každoroční závody pro nejmladší a postižené plavce z celého okresu Frýdku-Místku. Můžete se připojit, zapojit do jakékoliv aktivity… či najít něco nového pro všechny, kteří rádi objevují. Plavání nás spojuje… ať jsme malí, prostorově výraznější, zdatní, či s různým postižením. Neexistují hranice člověčenství… přijďte mezi naše trenéry srdcaře. 😀

Připojte se k nám a žijte! 🙂