V této kategorii plavou plavci, kteří si pilují techniku plavání všech plaveckých způsobů, trénují na vytrvalost či naopak jsou trénováni na sprinty. Pravidelně mají ploutvařské i vytrvalostní tréninky. Je možnost si plaveckou výbavu rozšířit o plavecké packy a plavat s nimi.  Tréninkové jednotky jsou postupně prokládány speciálními prvky, plavou ve dvojicích a plavci se učí mnoho dalších užitečných dovedností. Občas zbývá i prostor pro jejich fantazii.

Do těchto drah mohou přijít i děti stejného věku, které nikdy v žádném oddíle neplavaly. Postupně se vše naučí, dotrénují a budou-li mít trpělivost, velice brzy doženou své vrstevníky!  Letošní rok máme nové časy pro kondiční plavání… kde bude prostor pro zvýšenou úroveň technických prvků.

 

Přihlášení pro rok 2021/22:

Elektronická přihláška je nutností, pro bezchybný zápis do databáze MŠMT, ČUS a přehledy pro MSK odkud čerpáme podporu pro celoroční činnost závodních plavců. Platí to i pro stávající plavce. Jen aktualizujte přihlášení v epřihlášce pro nový školní rok.

Bazén na SŠED v Místku: 

PO  16.00-16.50 – bazén na 11. Zš

nebo

ST   16.00-17.50 a 17:50-18:40  bazén na 11. Zš

ČT  17:30 – 18:25

 


Kondiční plavání:

Ing. Petra Klose – vedoucí sekce

Kontakt: pestra@centrum.cz, tel. 605 846 611 – volejte po 15. hodině

Alžběta Urbášková

Ing. Lucie Srbková

Romana Lesňáková

 

Pro plavce platí Pravidla POFM a Kodex sportovců

 

Cena:

09-12/2021: 2 300,-
a
01-06/2022: 3 900,-

 

Slevy sourozenců: 1. dítě – 100%, 2. dítě – 80%, 3. dítě – zdarma

Účet POFM z.s.: 3641480001/5500, VS – rodné číslo dítěte – do poznámky prosíme napište: odvětví a rok narození dítěte
Platbu za I. pololetí proveďte nejpozději do 30. září 2021.

 

Plavci, kteří navštěvují tyto dráhy by měli nosit na trénink:

plavky (dívky vcelku), packy, ploutve, plavecké brýle, děvčata plavecké čepice.

Prosíme, aby si děti nosily něco malého jako občerstvení po tréninku (banán, müsli tyčinku, malou tabulku čokolády) a pití. Je potřeba, aby měly dostatečný pitný režim i během tréninku (může to být sladký čaj, nebo nápoj bez bublinek).

 

Akce pro dospěláky plavce, trenéry, rodiče a přátele mokrého sportu:

Ples, grilovačky, podzimní návštěva sklípků na jižní Moravě, pro zájemce sjíždění řek. Pro zapálené plavce závody v plavání masters, xtreme triathlon závodů a jiné… nebráníme se dalším aktivitám. 🙂 Pořádáme besedy s olympioniky, cestovateli, zimními plavci. Pořádáme každoroční závody pro nejmladší a postižené plavce z celého okresu Frýdku-Místku. Můžete se připojit, zapojit do jakékoliv aktivity… či najít něco nového pro všechny, kteří rádi objevují. Plavání nás spojuje… ať jsme malí, prostorově výraznější, zdatní, či s různým postižením. Neexistují hranice člověčenství… přijďte mezi naše trenéry srdcaře. 😀

Připojte se k nám a žijte! 🙂