Grilovačka u Fandy

V sobotu 21. června 2014 se můžeme scházet u Fandy ve Lhotce od 13 hodiny. Jak kdo dojde a bude mít chuť s sebou dobrou náladu, nějaký ten vtip a možné nápady na další letní akce vítány.

V nabídce bude vepřová kýta nebo krutí maso na grilu. 1 porce/ 150,- kč. K masu v ceně je chleba a zelenina.

K dispozici v té době bude venkovní krytý bazén se slanou vodou k uvolnění (zdarma) a možný nocleh, dle cenové nabídky střediska.

www.u-fandy.cz

Prosíme všechny, kteří se rozhodnou s námi strávit pěkné a výživné odpoledne, aby napsali trenérce Martině Polachové  m.polachova@centrum.cz své představy o svém gurmánském zážitku, aby měl pan vedoucí představu, kolik kýt nakoupit. Těšíme se na Vás a na společně strávené chvilky konečně snad bez spěchu a kvaltu. Při troše vína a chmelového moku ohodnotíme plavecký rok a podpoříme nové strategie našich mladých a úspěšných plavců!

Nejpozději do 15. června nahlaste své požadavky. Moc děkujeme za veškerou spolupráci.

Všichni jste srdečně zváni!

window.cookieconsent.initialise({palette:{popup:{background:"#000"},button:{background:"#f1d600"}},theme:"classic",content:{message:"Pro zkvalitnění poskytovaných služeb a analýzu návštěvnosti, využívá tento web soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.",dismiss:"Rozumím",deny:"Zakázat",link:"Více informací",href:"https://www.plavanifm.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/"}});