Jsme skupinka nadšených lidí okolo vody, plavání a různých jiných aktivit. Někteří z nás pracují s dětmi již delší dobu. Jiní pracují a pracovali s dospělými různě hendikepovanými. Jezdíme se potápět do moří, jezer a lomů, někteří sjíždějí divoké řeky a pokoušejí se překonat sami sebe.

První název, který padl byl Úhoři…tajemná ryba, vytrvalá, která se dokáže dostat přes jakoukoliv překážku. Plave ve sladké i slané vodě, nezná hranice. To jsme měli v úmyslu zpočátku. Vytvořit dětem i dospělým svět, kde by se nebáli poznat své možnosti. Později jsme měli ve znaku delfínka a nyní žraloka. Změny, které se udály mají odvahu i rychlost tohoto silného tvora. Sekce se rozvinuly za těch pár let do rozmanitosti  a mnohých nápadů. Můžete posoudit sami… že od r. 2007, kdy jsme měli jednu skupinku nadšených dětí…  jsme opravdu už jinde. 🙂

Děti se naučí každý detail technického cvičení a techniky jako takové, a přijdou na to, že vytrvalost je jen přínosem… nejen pro plavání, ale i pro život. Pak poznají samy sebe. Poznají, že si mohou věřit.

Zveme všechny příznivce plavání! Jakákoliv věková kategorie je vítána. Plavání není omezeno, a pokud rádi plavete i dospělí, určitě přijďte. Sekce dálkového plavání je přístupná  všem. Mistrovství republiky na Svobodných Heřmanicích, Šifry, závody na Vltavě nebo Těrlicku byly a jsou seskupeny zastoupeny věkovou kategorií od 8 – 100 let. Pokud jen trochu máte chuť, přijďte si zdokonalit vlastní plavecké styly a přijďte zkusit ukrojit si pár kilometrů.

Velice rádi bychom se o to vše spolu s Vámi pokusili a podělili. 🙂