Jitka Bezděková

Oddíl synchronizovaného plavání SK UP Olomouc, trenér, rozhodčí SY –       závodní činnost 1976 – 1981 –       trenérská činnost 1985 – doposud

Ivana Charvátová

Oddíl, synchronizovaného plavání SK UP Olomouc, trenér, rozhodčí SY –       závodní činnost 1986 – 1998 reprezentace oddílu na domácích i zahraničních soutěžích v disciplínách sólo, pár a tým úspěchy: 3. místo MČR...

Natálie Dorociaková

Trenérka III. tř.  rychlostního plavání

MUDr. Silvie Kochová

instruktor Zumby

JUDr. Marek Polach

Trenér III. tř.

Ing. Marcela Mikšaníková

Trenér III.třídy plavání, trenér synchronizovaného plavání,  Mermaiding indoor freediver, Mermaid instructor basic level – výuka mermaidingu dětí a dospělých.28

Iveta Kochová

Fitness instruktor a kondiční trenér I. tř. + výživový poradce

Martin Kupec

Hlavní organizátor triatlonu

Foto Zita Drozdová

Mgr. Zita Drozdová, Ph.D.

trenérka synchronizovaného plavání, trenérka plavecké přípravky

Anna Chrápková

Učitelka tance, baletu, choreograf

Bc. Romana Čapounová

Cvičitelka plavání III. a II. třídy

Trener_Marketa

Markéta Grygaříková

Trenérka akvabel

Kristýna Řehová

Trenérka akvabel

MUDr. Karla Chlopčíková

Neocenitelná podpora

Marian Zápalka

Poradce pro sportovní gymnastiku

Tereza Kodajková

Naše bezvadná trenérka mladších závodníků :-)

Mgr. Pavel Kožuch

Trenér I. třídy – volejbal – vrcholové středisko Praha –  skvělá opora našeho týmu – pohodový a férový člověk

Bc. Tomáš Kisza

Trenér sportovní závodní gymnastiky Vrcholové středisko – Ostrava

David Aust

Technické zázemí, IT a elektronická podpora klubu

Jan Holaník

Plaval za KPS Ostrava 1. národní liga, mnohokrát Přeborník kraje, 1 výkonnostní třída, olympijský triatlon, triatlon, vodní záchranná služba Ostrava

Alžběta Urbášková

Trenér synchronizovaného plavání, trenér kondiční dráhy, členka vodní záchranné služby, sportovní, zdravotní masáž, Dornova metoda, tejpování, kinezio tejpy, pevné tejpy, baňkování, lávové kameny, trigger points,  jedinečná podpora našeho týmu