Runda II v Polském Cieszyně

Runda II aneb Kája  a Ája v Polsku

Na druhou sérii  mezinárodních závodů v Polském Těšíně se 29.11.2014 vydaly z Plaveckého oddílu Frýdek-Místek dvě závodnice – sestry Karla a Alena Chlopčíkovy ( roč. 2003 a roč. 2006). Obě děvčat a soutěžila v kategoriích se staršími ročníky, Alenka dokonce o 2 roky. Přesto se Karle podařilo zaplavat 3. nejrychlejší čas a získat tak bronzovou medaili na 100 m polohový závod, na 50 m znak byla sedmá.

V kategorii desetiletých Kája stále drží rekordy závodů v obou těchto disciplíních, zatím ji nikdo nepřekonal.

Alenka zase sbírá zkušenosti, tvoří si osobní rekordy, ale na umístění na stupních vítězů to ještě nestačí. Přesto měla radost, že na 50 m znak porazila 2 závodnice.  Oběma našim reprezentantkám děkujeme a blahopřejeme!

Velké poděkování patří trenérovi, jejich bezvadnému koučovému rodinnému zázemí a velké bojovnosti obou disciplinovaných dívek.

wyniki_-sobota_v_Cieszyne_RUNDA_II

Fotogalerie

window.cookieconsent.initialise({palette:{popup:{background:"#000"},button:{background:"#f1d600"}},theme:"classic",content:{message:"Pro zkvalitnění poskytovaných služeb a analýzu návštěvnosti, využívá tento web soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.",dismiss:"Rozumím",deny:"Zakázat",link:"Více informací",href:"https://www.plavanifm.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/"}});