Karvinský motýlkářský trojboj

Motýlkářský trojboj potvrdil, že mají naši plavci vynikající formu! 

Přes nemoci se osm borců vydalo v sobotu 14. 3. 2015 do Karviné obhajovat naše barvy. Nejmladší Alenka Chlopčíková bojovala statečně a dovezla si dva cenné osobní rekordy. Petr Mrázek, Lucie Blahutová i Veronika Fránková dokázali, že umí bojovat! Lucka si dovezla druhé místo v disciplíně 50 P a 8 sekundový osobní rekord v disciplíně na 100 PZ.  Péťovi se tentokrát nedařilo, ale nic nevadí, ještě budeš mít šance ukázat, co v tobě je.  Verča vyplavala třetí místo na trati 50 P. Jakub Laník a Michaela Tůmová bojovali na trati 100 PZ oba o parádní bronzové umístění. Míša si vyplavala i druhé místo v disciplíně na 50 VZ. Favoritkami našeho týmu byly tentokrát  Chlopčíková Karla a Kateřina Fuková. Kája si vybojovala první, druhé i třetí místo na tratích 50 P, 50 VZ a 100 VZ. 2x čtvrté místo v polohovém závodě a 50 Z stále ukazuje na její výbornou formu! Kačka Fuková stála 3x na nejvyšších stupních vítězů, 1. místo získala na tratích 100 PZ, 50 VZ a na trati 100 VZ. Třetí místo vyplavala v disciplíně 50 Z.

12 vybojovaných ocenění! Blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci našeho týmu! 🙂 

Všem zúčastněným plavcům patří obrovské poděkování za snahu, kterou dáváte do každého tréninku. Za perfektní svědomitou přípravu a chuť dotahovat své limity na maxima. Je radostí se dívat na jednotlivé plavecké styly ve Vašem provedení. Velké díky patří i všem trenérům, za bezvadnou práci a zázemí.

Fotogalerie     – bude se naplňovat…:-)

2844_Vysledky_KMT_2015

2844_Seznam_prijatych

 

2844_Propozice_KMT_2015