Velká cena Opavy a dvakrát zlato a dvakrát bronz!

Naše plavkyně Karla Chlopčíková má dvakrát zlato!

Do své už početné sbírky medailí si Karla Chlopčíková (r. 2003) z Plaveckého oddílu Frýdek-Místek dovezla další čtyři cenné kovy. Plavecké závody “Velká cena Opavy” se konaly ve dnech 28. 2. a 1. 3. 2015 a účastnilo se jich 251 plavců z 24 oddílů České republiky a Slovenska.

Kája hned na úvod získala bronzovou medaili za 50 m volný způsob v čase 31,51 s. V konkurenci 55 dalších plavců obstála ve svém prvním startu výborně!

V další disciplině 50 m motýlek už nechala soupeřky za zády a v osobním rekordu (35,23 s.) zvítězila! Na 100metrové trati volným způsobem si vylepšila osobní rekord o téměř 2 sekundy a doplavala na třetím místě v čase1:10,87 s. Ve své parádní a nejoblíbenější trati na 50 m prsa potvrdila skvělou plaveckou formu a v dalším osobním rekordu (39,27 s.) opět zvítězila !

Celkem si Kája přivezla z Opavy tři vylepšené osobní rekordy, dvě bronzové a dvě zlaté medaile a velkou pochvalu za reprezentaci Plaveckého oddílu Frýdek-Místek. Poděkování patří samozřejmě trenérům Radku a Terezce Kodajkovým.

Káji srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho dalších osobních rekordů na dalších závodech! 🙂