IV. ročník Valašského krpce v plavání – 9. 5. 2015

Všichni naši plavci měli velký úspěch!!!

 

Karla Chlopčíková, Jakub LaníkPetr Mrázek a Kateřina Fuková se neoddali odpočinku  a po dvoudenních náročných závodech v Karviné a znovu přijali novou výzvu! Náš oddíl má skutečné sportovní hvězdy! Bojovníky, kteří bojují a sami hledají nové příležitosti a možnosti. Stále dokazují svou formu a skutečné kvality.

Laník Jakub (2003) vybojoval 2x zlatou medaili v disciplínách 100 M a 100 VZ, a bronz na trati 100 PZ. Kubo gratulujeme!!!Ohromné!

Petr Mrázek (2003) si vyplaval své úžasné třetí místo na trati 100 P. Peťo bezvadné! Každý trénink stojí za to. 🙂

Kateřinka Fuková (2005), nejmladší ledoborec v tomto týmu ukázala své jedinečné kvality… každou disciplínu, kterou zvolila ať 50 VZ, 50 P, 50 Z, 50 M a 100 PZ proměnila lehce ve zlato! Osobní rekordy a elán, který provázení tuto naši plavkyni jsou tažnou silou pro všechny další. Kačko, velké gratulace! 🙂 Jen tak dál…

Karla Chlopčíková (2003), na všech pěti tratích daného pětiboje ukázala svou připravenost, bojovnost a odhodlanost! Zlatou příčku vybojovala hned dvaktrát… na tratích 100 PZ a 100 P, střibro si vyplavala v disciplínách 100 M, 100 Z, 100 VZ.

Je s podivem, co vše jsou ochotní zvládnout naši borci.

Obrovské ocenění patří trenérům, kteří předávají našim plavcům ty nejlepší zkušenosti. Terezka a Radek Kodajkovi! A velký díky patří zázemí, které tvoří naši bezvadní a jedineční rodiče. Děkujeme Káji Chlopčíkové st. a Báře Fukové za bezvadný kaučink. Všem dalším patří velké ocenění za obětavost a podporu.

Blahořejeme.

Fotogalerie

3134_vysledky_komplet