Zimní pohár ČR 11-letí – Brno Lesná

Pohár 11-letých v Brně

Současně s pohárem 10ti-letých v Třebíči, probíhal i pohár o rok starších, v Brně. V této kategorii máme v oddíle jen dva zástupce. Za holky Šárku Tobolovou a za kluky Antonína Viku. Oba se na pohár kvalifikovali v disciplínách 200 Z a 800 VZ. Pro oba to byl úspěch, že se vrcholu soutěže 11ti-letých mohli zúčastnit a nasát atmosféru mezi nejlepšími plavci Moravy a Slezska. Šárka si zaplavala pro osobní rekord na 200 Z, čas 3:27,7 ji pomohl k vítězství v rozplavbě a ukázal cestu, že zlepšovat se ještě pořád může. 800 VZ zaplavala za 14:16 a byla trochu smutná, protože se ji nepovedlo se zlepšit. Toník Vika stejnou trať tentokrát zvládl lépe a časem 13:58,1 si zlepšil své maximum o 44 sekund. Toník plaval výborně a jistě to pro něj byla cenná zkušenost z velkých závodů. Rezervy známe a tak nás na trénincích v novém roce čeká mnoho práce.

Večer jsme trávili v Třebíči s našimi 2005-kami, se kterými jsme se mohli radovat ze zisku cenných osobáčků a bronzové štafety.

Všem závodníkům patří velké díky za píli v tomto roce. Užijte si krásné Vánoce, odpočiňte a těším se na všechny v novém roce!