Ročenka POFM 2015

Milí naši plavci, rodiče a přátelé, 

rádi bychom Vás upozornili na novou Ročenku 2015!

V pořadí ji čtvrtá Ročenka je dílem našeho podporovatele a skvělého pana Mgr. Jaroslava Sikory. Tento obětavý pán je úžasný dědeček naší Káji a Alenky Chlopčíkových.  Všechny TOP výkony, závody, výsledky, osobní rekordy a akce zachytil  na víc jak dvaceti stranách!  Naši plavci, trenéři, občas i rodiče se tak mohou najít na fotografiích z různých závodů, akcí. Pan Jaroslav shrnul celý náš plavecký závodní rok kompletně! Včetně sjíždění řek, výletu do sklípku, našich závodů, soutředění.

Že tato práce není jednoduchá a trvala řadu týdnů, pochopíte, až ji shlédnete! 🙂

Velké poděkování za celý tým trenérů patří panu Jaroslavu Sikorovi! 

Děkujeme taktéž všem ochotným rodičům, kteří nám dlouhá léta pomáhají, podporují a jsou již našimi přáteli. Všem patří obrovský dík!!!

http://www.plavanifm.cz/o-nas/vyrocni-zpravy/

window.cookieconsent.initialise({palette:{popup:{background:"#000"},button:{background:"#f1d600"}},theme:"classic",content:{message:"Pro zkvalitnění poskytovaných služeb a analýzu návštěvnosti, využívá tento web soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.",dismiss:"Rozumím",deny:"Zakázat",link:"Více informací",href:"https://www.plavanifm.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/"}});