VC Kopřivnice – 2. 4. 2016

V sobotu 2. 4. 2016 byla Velká cena Kopřivnice. Tyto závody pro děti byly nelehké, ale úžasně se všichni poprali o nejlepší výkony.

Péťa Mrázek překvapil na trati 50 Z a vybojoval si zaslouženě 3. místo!  Ajka Chlopčíková si zase o něco více
vylepšila časy, Helenka Lednická hlavně ve 100 VZ zaznamenala zlepšení o 3 sekundy. Na to, že trénuje trochu méně, je skvělé, pořád umí držet krok.

Vendulka Janáčková nezklamala. Po dlouhé měsíční pauze, kdy kvůli ramenu a rehabilitacím netrénovala, je její posun parádním kouskem hlavně na 100 Z, kde suverénně zvítězila  a získala zlato! Na trati 200 Z vybojovala zasloužené stříbro! Venďa je velmi pohodová holka, umí to.
Náš Matěj Saksa mohl mít medaili i za motýlek, ale pohnul se na startu, stálo jej to diskvalifikaci. Smutek jej chvilku ochromil, ale naštěstí pak ještě dokázal bojovat dál a bronzová medaile byla zasloužená na jeho parádní disciplíně 50 P.
Toník Vika plaval, co to šlo, ale na zlepšení to tentokráte nebylo, ale ví, že musí na tréninku opět více zabrat. Jsi šikovný, příště to zas bude o kus lepší!

Šárka Tobolová sice končila na konci své kategorie ve všech disciplínách. Ve všem se ale bezvadně zlepšila, u 50 Z o 4 sekundy, na 100 Z o 5 sekund a na 200 Z už jen o 2, ale splnila si mini cíl, že chtěla ve všem být lepší než Toník 🙂 Kamarádská pošťuchovačka je na místě…
Kačka  Fuková nám ohromně udělala radost už dopoledne, když dorazila zpráva o její 100 VZ na Rundě v Polsku. Časem 1:09 zaplavala rekord závodů! Podobný výkon pak zopakovala v Kopřivnici, takže žádná náhoda. Katko blahopřejeme!!! 🙂

Děkujeme všem našim závodníkům, rodičům a trenérům za obětavost a jedinečnou reprezentaci Plaveckého Oddílu Frýdek-Místek, zároveň města Frýdku-Místku. Jste skvělí!!! 🙂

Fotogalerie

“Není malých cílů… jsou jen malé plavky…”