Pohár ČR desetiletých – oblast Morava – Karviná 11. 12. 2016

V sobotu 11. prosince se naši nejlepší plavci narození v roce 2006 vydali na vrcholný závod sezóny, Pohár ČR pro oblast Morava. V konkurenci zástupců 40-ti oddílů, kteří se do této soutěže probojovali svými výkony v kvalifikačních závodech, se naši reprezentanti rozhodně neztratili.

Matěj Saksa i tentokrát prokázal svou houževnatost a skvělou techniku zejména na prsových tratích. V disciplíně 50P nenašel přemožitele a časem 43,1 s vybojoval zlatou medaili. Na dvojnásobnou vzdálenost 100P skvěle zlepšil své osobní maximum na hodnotu 1:34,4 a ve strhujícím závěru získal druhé místo. Svou sbírku výborných výkonů ještě doplnil v disciplínách 50VZ, 100OPZ a 50M.

Kvintet našich desetiletých plavkyň Alenka Chlopčíková, Adélka Klančíková, Helenka Lednická, Lidka Pavelková a Amálka Tkadlecová také bojoval ze všech sil, zaznamenali jsme několik pěkných osobáčků a povedených závodů.

Děvčata také poskládala štafety a zúčastnila se závodů na 4x50PZ a 4x50VZ.

Děkujeme našim závodníkům za vytrvalost, bojovnost a předvedené výkony. Užijte si krásné Vánoce a nashle při přípravě na další plavecká klání.

Tady jsou Celkové výsledky a Výsledky klubů. 3251_vysledky_kluby

Fotogalerie

window.cookieconsent.initialise({palette:{popup:{background:"#000"},button:{background:"#f1d600"}},theme:"classic",content:{message:"Pro zkvalitnění poskytovaných služeb a analýzu návštěvnosti, využívá tento web soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.",dismiss:"Rozumím",deny:"Zakázat",link:"Více informací",href:"https://www.plavanifm.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/"}});