Krátký vstup do nového možného životního nastavení :-)

V poslední době přemýšlíme, jak, co zlepšit… kde získat větší imunitu, být odolnějším, možná zhubnout, nebo naopak přibrat třeba i do svalové hmoty. Nabízíme všem těm, kteří již hledají, krátkou mini nabídku.

Žijme zdravě, ono se to někdy lehce řekne… rad, jak a co dělat, aby byl člověk fit je nepřeberné množství, ale jak nejkratší cestou k nové vnitřní osobnosti v nás?  Každý z nás dojdeme občas k bodu, odkud si řekneme… jak dál…?  Jak teď…?  Co je pro mě dobré…? Čím začít… Kdy…?  TEĎ.

Víme, že pro člověka jsou v životě důležité tři složky, které nám zlepšují kvalitu života.

Strava, pohyb a psychika. Kolik byste řekli, že musíte natrénovat, abyste měli dobře vyživené tělo, svou vysněnou fyzičku a psychickou pohodu.  Poměr je neuvěřitelný… Poměr prvních dvou pilířů je 80 : 20 %. Řeknete jen…? Ano… je to tak… ale musíte přesně vědět, jak, kdy a co s čím. Jak se vyživit na buněčné úrovni tak, aby tělo mělo vše co potřebuje…?

Kde tedy najdu komplexní přístup a TOP informace přehledně… postupně a bez bolesti…? Kde naberu kondici, kterou si pak budu moci udržet…  bez možných jojo efektů…Přinášíme Vám jen malou ochutnávku cesty, kterou prošli již někteří z nás. Výsledky jsou vynikající, jak na mladých lidech, tak u střední generace a seniorů. Na nic není nikdy pozdě a každé úsilí, které věnujeme sami sobě se nám vrátí! 🙂

Spolupracujeme s Centrem radosti v Místku.  Tým koučů i Vám nabízí bezplatné vyměření hodnot: váha, množství vody v těle, kostní hmota, poměr tuků i viscerálních tuků v těle, změření skutečného metabolického věku, svalovou hmotu v těle…a zdarma rozhovor, nástřel osobního podpory, kterou by, kdo potřeboval . Vše nezávazně, zdarma.

Kdo by měl zájem se dovědět víc, prosím kontaktujte vedoucí oddílu, nebo se sami podívejte na stránky centrumradosti.cz

Vyhlášený nouzový stav neznamená nouzový stav našeho srdce a všech aktivit. Pracujme na sobě, je to nekončící proces… žijme! 🙂