Zimní pohár ČR desetiletého žactva v Karviné

Pohár České republiky desetiletého žactva se konal 2.12.2023 v Karviné.

Výprava pěti našich děvčat ročníku 2013 společně s trenérkou Janou Pavliskovou zanechala na tomto poháru nesmazatelnou stopu. Holky předvedly to nejlepší co v nich je a zúročily celou podzimní dřinu, kterou do tréninků vložily. Z celkem devatenácti startů si dokázaly ve čtrnácti případech vylepšit osobní rekordy a své soupeřky ze sedmatřiceti českých klubů pořádně potrápily. Jméno našeho klubu se dokonce ve čtyřech případech objevilo v první desítce. O všechna tato umístění se postarala Rozálie Pospíšilová, která byla na 50 i 100Z dvakrát pátá a v obou případech jí na třetí místo chyběly pouze tři desetiny sekundy. Rozálka byla opravdu hodně blízko stupňů vítězů. Těch nejlepších se dokázala udržet i v disciplínách 50 K a 200 OPZ. Navíc na 100Z časem 1:26,28 překonala o téměř čtyři vteřiny oddílový rekord, který držela od roku 2015 Kateřina Fuková. To svědčí o tom, že tento výkon byl opravdu hodně kvalitní a zaslouží si velké uznání.

Do první dvacítky se ještě podařilo dostat krásným šestnáctým místem Klaudii Čiberové na 50P a Terce Seberové devatenáctým místem na 100P. Pochvalu si však za své výkony zaslouží i další dvě děvčata Laura Čiberová a Viktorie Vybíralová, protože už to, že se na tyto závody kvalifikovaly, je obrovský úspěch.

Děkujeme všem našim děvčatům za skvělou reprezentaci našeho oddílu a přejeme jim do dalších bojů hodně úspěchů.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout v příloze, fotogalerii v odkaze a nezapomeňte dát holkám lajk na oddílovém FB

 

Jan Holanik

Výsledky klubů

Výsledky Pohár10 2023

Fotogalerie