
Matěj Pospíšil a Eva Müllerová mají za sebou další velkou zkušenost, kdy si mohli vyzkoušet závody na té nejvyšší úrovni. Konkrétně na prvním kole Českého poháru Arena cupu v Ostravě. Pro Evu to byla vůbec první zkušenost a první starty na Českém poháru. Matěj měl tu možnost zúčastnit se už loni, ale i tak se zase po roce na tyhle závody moc těšil. Již v pátek si oba silně vylepšili časy na 100Z, Matěj o pět a Eva dokonce o šest vteřin. V sobotu plaval Matěj 50Z a 10OK, kde si na obou startech znova zlepšil osobní rekordy z dlouhého bazénu. Stejně dobře si vedla Eva, když si na 100K vylepšila osobní maximum o čtyři vteřiny. Dnes Měl Matěj opět skvělý den a na nejdelší znakové trati si dobře rozvrhnul síly a vytěžil z toho hodnotný čas, který byl o 5 vteřin lepší, než jeho osobní rekord. Eva si lehce vylepšila čas na 200K a 100M. Pro naše plavce je to vždy dobrá zkušenost a jedna z mála možností, kdy si mohou zaplavat časy na 50m bazénu. A jelikož letos z důvodu rekonstrukce nebudeme mít možnost vyrazit na naši oblíbenou Velkou cenu Nového Jičína…..budeme muset vymyslet nějakou náhradu.



