Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2014

14. 6. 2014

Ve dnech 14.-15. 6.2014 se v krásném bazénu aquaparku Aquasvět Chomutov konaly Letní mistrovství České republiky mladšího žactva a to konkrétně ročníku narození 2002.

Tohoto měření sil borců tentokráte z celé České republiky a to z 62 různých oddílů se naši dva zástupci zúčastnili ve své závodnické kariéře poprvé. Již skutečnost, že se naši závodníci propracovali v několika disciplínách mezi 24 nejlepších v celé republice, kteří se na těchto prestižních závodech vůbec mohou postavit na start je OBROVSKÝ ÚSPĚCH, a to jak pro naše dva zástupce Vendulu Janáčkovou a Matěje Pajtla, tak pro náš mladý a neustále se rozvíjející se Plavecký oddíl Frýdek-Místek. Jen tak pro zajímavost statistika plavání eviduje 300 plavců v jejich věkové kategorii.

Venda si zde zaplavala disciplíny 100 P, 100 OPZ, 50 VZ, 100 VZ a přestože si tentokráte nevylepšila svá maxima ani v jedné z uvedených tratí a sama se sebou nebyla spokojená, jsou její starty nádherným počátkem dalšího snažení.

Matěje tentokrát na tratích 50 VZ, 100 Z a 100 VZ rovněž trochu svázala tréma z vrcholné úrovně soupeřů a zůstal s dosaženými časy pod svými osobními rekordy. Tato momentální chvilková nespokojenost, jej jistě namotivuje ke zlepšení výsledků v podzimním kole MČR.

Závěrem bych chtěl za oba borce i za sebe poděkovat jejich trenérovi Radku Kodajkovi, za kvalitní přípravu obou závodníků a rovněž rodičům, kteří oba naše zástupce obětavě podporují, a bez jejichž všestranné pomoci by těchto úspěchů jistě ani jeden nedosáhl.

Závěrem myšlenka pro oba naše zástupce, ale i pro další plavce našeho oddílu

 „ Užívej si, když jsi nahoře, hlavu vzhůru, když to nejde, zaber, vydrž, a makej víc a dáš to.“ 

Galerie

Podrobnosti

Datum:
14. 6. 2014