Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Rozloučení s plaveckým rokem – oddílové tréninky 2013/2014

19. 6. 2014

Naši nejmladší plavci, kteří chodí 2 – 3x více týdně dobře ví, co znamená plavecká řehole … naše závodní dráha i nejmladší závodníci chodí 4x týdně po dvě hodiny. To už jsou pořádné dávky dřiny! Všem patří pochvala a poděkování za obětavost a poctivost! Kolik závodů jsme letos absolvovali…nepočítaně…!

Jste skvělí!!! Kolik dětí… si běhá venku a hraje… vy trénujete… a zlepšujete svá maxima a osobní rekordy. Co vložíte do tréninku se zúročí … kolik se naučíte pro svůj vlastní život. Nepočítaje … poctivost, odhodlanost, přemáhání, boj se sebou samým, boj s vlastním neúspěchem, nezdarem… a přece se nevzdáváte! Naši malí velikáni. 

… co dá práce být neustále ve střehu, přemýšlet nad tím co vymyslí trenér za „vrtule“, „vrtačky“, kapsy … krauloznaky, delfínoprsa 🙂 Skoky kotoulo šipkové… a jiné speciality. Že si dokáží hrát i trenéři svědčí pár fotek z přímého přenosu. Že děti nejsou „zmenšeninou dospělého“, jak říkal pan František Čáda, speciální pedagog…víme. Je to docela jiná dimenze a skladba vlastností, nálad, povahových rysů… Jsme moc rádi, že přicházejí stále nové a novější děti. Pro všechny jsou otevřené vodní brány… je to vzájemná interakce, motivace a motor.

Užijte si krásné prázdniny, odpočívejte… užívejte si tajemných chvil malého osamění a přemýšlejte… co byste rádi dál zkusili, zvládli. Pište nám, nebo v září řekněte… vítáme každounovou vlnu.

Pohodové prázdniny! 🙂

Galerie

Podrobnosti

Datum:
19. 6. 2014