MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE „SOBOTA W CIESZYNIE” RUNDA IV FINAŁ Karviná, 30.05.2015

Skvělé kvarteto závodníků PO FM a stříbrná Kája
Závěrečného kola plaveckých závodů Sobota v Cieszynie- Runda IV se účastnili 4 plavci z Plaveckého oddílu Frýdek-Místek: Vendula Janáčková, Karla Chlopčíková, Petr Mrázek a Jakub Laník.

V individuálních závodech na 50 motýl skončila na 5. místě V. Janáčková a na 8. místě K. Chlopčíková, J. Laník na 50M skončil na 13.místě a na 400VZ byl na 12.místě. P. Mrázek na 50m prsa zaplaval 13.místo.

Karla Chlopčíková se dočkala stupňů vítězů, když si vyplavala na své oblíbené trati 50 prsa stříbrnou medaili, na vítězku ztratila jen 1desetinu. Celkovým součtem 1557 bodů ze všech čtyř kol polských závodů pak získala pohár za druhé místo, a to v konkurenci s o rok staršími závodnicemi.

Naši plavci ukázali, že jsou skvěle sehraný tým, když na závěr při smíšené štafetě 4x 50VZ vybojovali skvělou bronzovou příčku. Velká gratulace! Poděkování patří i zkušené Karle Chlopčíkové a Denise Olbrechtové, které dělaly zázemí našim borcům.