Závody akvabel v Táboře – 9. 11. 2019

Naše akvabelky se druhou listopadovou sobotu jely utkat na Táborský pohár v soutěži figur A i B, pro nás do „dalekého Tábora“.

V časných ranních hodinách jsme nastoupily do autobusu ve Frýdku, který nás po několika hodinách vysadil u bazénu v Táboře. Počasí bylo opravdu listopadové a my se těšily, až se ohřejeme na bazéně.

Konkurence byla jako vždy obrovská, soutěžilo na 200 děvčat z 13 klubů SY z celé České republiky.

Jedno „zlato“ se nám podařilo dovézt zásluhou Aničky Mikšaníkové, které moc gratulujeme!!!

V jednotlivých věkových kategoriích, se ostatní děvčata umístila opravdu výborně:

V žákyních A:

1. místo Anička Mikšaníková, 10. Amálie Tkadlecová, 12. Maruška Tkáčová, 25. Tereza Vyvialová.

V žákyních B:

Kategorie 2009 a starší: 6.místo Světlanka Luňáčková, 14. Sabča Káňová.

Kategorie 2011: 6. Evička Müllerová, 13. Colletka Šeděnková, 31. Mirečka Vyvialová.

Kategorie 2012 a mladší: 25. Anička Hrčková.

Tak jako mají plavci své osobní časy, tak i akvabelky mají bodové ohodnocení, a blahopřeju všem za zvýšení osobního bodového hodnocení ve figurách.

Jedna píseň velmi známá o Táboře ………běží liška k Táboru………tak na tu nedošlo, neměli jsme sílu ani zpívat, snad si ji příště zazpíváme, letos to byla naše první zkušenost absolvovat závody v Táboře a byli jsme všichni velmi unaveni. Podařilo se nám ještě podívat na utkání klubů v sestavách mladších žákyň a po skončení závodů po 18 h jsme se opět nalodili do autobusu, který nás odvezl zpět domů. Všem zúčastněným moc děkujeme za účast a podporu.

Tr. Marcela

Velké díky všem trenérkách ze sekce synchronizovaného plavání za obětavost a systematické vedení dívek na trénincích. 🙂