Krajský přebor ml. žactva Krnov a totální marodka POFM

Z těchto závodů jsme byli připraveni si odvézt nejméně 4 tituly přeborníka kraje a dalších mnoho umístění na stupních vítězů. A to nemluvím o tom, že jsme měli připravené silné štafetové družstvo, se kterým jsme mířili na pódium v obou štafetách. Bohužel náš oddíl zasáhla nějaká vyšší moc a před závody naše mladé plavce zastihla rozsáhlá marodka. Z celkem šesti plavců nakonec odjely do Krnova Laura Čiberová a Terka Seberová a Terka navíc se zánětem v oku. Terka se ale rozhodla nenechat v tom Lauru samotnou, a tak jsme měli nakonec alespoň dvě želízka v poli velice silné konkurence.

Obě holky bojovaly statečně a svými výkony trošku posílily možnost kvalifikace na pohár ČR. Terka navíc vybojovala dvě třetí místa na 50 a 100P. Stovku navíc v novém osobním rekordu. Laura je na závodech ještě stále nováčkem, ale už si počíná velmi sebevědomě a svědčí o tom její dvě šestá místa na 50P a 100PZ, kde si navíc vylepšila svůj osobní rekord o celých 9 vteřin. Na stovce prsové byla takty krásně sedmá. Držíme holkám palce, aby jim zaplavané časy na postup do poháru ČR stačily a našim starším žákům, aby je příští týden nepostihla stejná marodka a mohli zabojovat na KPŽ v Havířově.