« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Velká cena Vyškova – 19. 4. 2014

19. 4. 2014

Dvaadvacet plaveckých klubů z České i Slovenské republiky a mezi nimi dva naši borci-Vendula Janáčková (2002) a Matěj Pajtl (2002), kteří 5x obsadili stupně vítězů.

Krásné prostředí tohoto areálu-aquaparku Vyškov nadchlo závodníky i doprovod.

Závody byly jednoznačně pro Plavecký oddíl Frýdek-Místek velice úspěšné-stupně vítězů byly naše.

Čtyři starty-čtyři medailové umístění, Vendula Janáčková si odvezla z tohoto závodu 4x stříbrnou medaili na 100m znak, 100m polohový závod, 100m prsa a 200m znak a praktické věcné ceny.

Matěj Pajtl pak 1x bronzovou medaili na 200m VZ, kde zlepšil svůj čas o 11s. Matěj překvapil a předvedl svůj výkonnostní boom i v dalších disciplínách (100m P-6.místo, 100m VZ-4.místo)-ve všech ostatních měl své osobní rekordy, především pak na 400m VZ-5.místo, kde sám sebe překonal o 20s.

Přestože atmosféra závodů byla poznamenána úmorným vedrem, závodníkům se podařilo perfektně reprezentovat svůj plavecký oddíl a děkujeme jim i jejich trenérům za skvělé výsledky.

Sepsala: p. Olbrechtová