Od Martina k Sparťanovi

Zdravíme všechny naše sportovce, trenéry, rodiče…! 🙂

Přinášíme Vám krásný článek od našeho plavce, který byl u počátečních krůčků našeho oddílu… kvůli takovým dětem… lidem, byl náš oddíl založený… před cca 13ti lety…

Martin Janák, dnes trenér, fotograf našich akcí… šel cestou… na kterou by se určitě leda, kdo nevydal… plazte se bahnem, přelézejte zdi, dráty… v běhu na čas, zařaďte překážky všeho typu… Martine, děkujeme za sdílení i fotky… třeba najdeme další, kteří chtějí zkusit… co zvládnou! 🙂

Nejtěžší….Sparťan.. v Liberci bylo 51,5km s 76 překážkami … O čem, že Sparťan je…? O vytrvalosti… lidské vůli, odvaze… sebezapření… a chtění. S čím, s kým…  člověk zápolí nejvíc… No přeci sám se sebou! Buďme režiséry svého života… ne herci… ne aktéři… 🙂 .

Blahopřejeme a těšíme se na další články a fotografie… a co víš, třeba příště nebudeš sám…!!!

Od-plavání-k-spartan-race (2)

Fotogalerie

Video